Proje Yönetiminde Yeni Dönem: Yapay Zeka
Blog Yapay Zeka

Proje Yönetiminde Yeni Dönem: Yapay Zeka

Hepimizin bildiği gibi, yapay zeka projeleri yönetme şeklimizi değiştirmeye başladı. Bu kötü bir şey değil; aksine heyecan verici! Proje profesyonelleri olarak, bu dönüşümün sadece gözlemcileri değil, aynı zamanda aktif katılımcıları olma şansına sahibiz. Ben, yapay zekanın proje yönetimine entegrasyonunun bir savunucusu ve destekçisiyim. Ancak aynı zamanda temkinliyim ve yapay zekanın kullanımının yönetilmesi ve kontrol edilmesi gerektiğini biliyorum.

İleriye Bakmanın Durumu
Blog

İleriye Bakmanın Durumu

Kimi anlarda ileriye dönük düşüncelere dalmakta zorlanabiliriz. Yaşam bu anlarda ağır gelebilir. Düşünceler her zamankinden daha ağır bir duruma bürünerek ne yapmamız gerektiğini kestiremeyebiliriz. Sanırım bu tarz anlarda içe dönmek en makul durumlardan biri olarak karşımıza çıkar.

Product Designer vs UIUX
Tasarım

Product Designer vs UI/UX

Dijital ürünlerin tasarımında UI (Kullanıcı Arayüzü), UX (Kullanıcı Deneyimi) ve Ürün Tasarımı arasındaki farkları anlamak, bu alanda çalışan herkes için çok önemlidir. Bu makale, bu rollerin benzersiz yönlerini ve profesyonel dünyada nasıl örtüştüklerini açıklamaktadır.

Günlük 4 - Ütopik Dünya
Blog Günlük

Günlük #4

Yazmanın verdiği tat sanırım birçok şeyin üzerinde olabilir. Gün boyu aklımızda bir sürü düşünce dolanır durur. Bir süre zihnimizi meşgul ettikten sonra yavaşça kenara atılmış...

×

Bir Şeyler Ara